Dermapen 4

Dermapen 4

Dermapen znany jest na całym świecie ze względu na swoją skuteczność i rewelacyjne efekty zabiegowe. Oparty jest na technologii drobnych mikronakłuć pozwalających na wprowadzenie odpowiednich substancji wgłąb skóry. Doskonale poprawia jej stan, redukuje wiotkość, zmarszczki, przebarwienia czy rozszerzone pory. Stosowany na ciało z odpowiednio dobranymi preparatami pozwala na redukcję cellulitu czy rozstępów. Doskonale radzi sobie także z oznakami starzenia się skóry dłoni, łysieniem i bliznami. Najnowszy Dermapen 4 to jeszcze większa skuteczność, komfort i innowacyjność, którą pacjent odczuwa na własnej skórze.
 

Czym jest dermapen i jak działa?

 

Dermapen to zabieg wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia. Posiada ono jednorazową głowicę, która składa się z cieniutkich igieł pulsujących. Igły są wykonane z bardzo mocnego tytanu i umożliwiają wykonanie mikronakłuć, przez które substancje odżywcze są wprowadzane do najgłębszych partii skórnych. Mikrourazy wykonywane są, aby wykorzystać naturalną zdolność organizmu ludzkiego do regenerowania skóry. Fibroblasty są stymulowane i rozpoczynają proces odbudowy kolagenu oraz elastyny. Uraz, wywołany przez pulsujące igły urządzenia, stymuluje proces budowy nowych komórek naskórka oraz pobudza macierz międzykomórkową. Kolejną fazą jest proces proliferacji tkanek. Komórki skóry wydzielają czynniki wzrostu fibroblastów, monocytów i keratynocytów. Na tym etapie skóra ulega przebudowie, powstaje kolagen typu I, III i IV oraz elastyna i proteglikany. Ostatnią fazą procesu jest przebudowa i leczenie uszkodzonych tkanek. Skóra staje się lepiej ukrwiona, a nowy kolagen wzmacnia jej strukturę. Powoli poprawia się jej gęstość i elastyczność, naskórek jest lepiej odżywiony, a dzięki temu także jędrniejszy.

 

Dlaczego zabieg z użyciem Dermapen 4 może być jeszcze skuteczniejszy?

 

W Dermapen 4 zastosowano rewolucyjny projekt 16-igłowego kartridża, który pozwala na większą ilość nakłuć. Tworzą one kanały zdolne do regeneracji, co skutkuje jeszcze lepszymi efektami leczenia. Dermapen 4 generuje 1920 mikronakłuć na sekundę co stanowi o 47,9% więcej w stosunku do Dermapen 3 i aż o 104% więcej w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku. Wynikiem dodatkowych nakłuć jest szybszy czas gojenia oraz zwiększona skuteczność zabiegu. Nie bez znaczenia jest także większa płynność przesuwania się po skórze dla optymalnego komfortu pacjenta.

Czym różni się Dermapen 4 od poprzednich wersji urządzenia?

 

Jest to pierwsza na świecie technologia mikronakłuwania frakcyjnego z obsługą technologii cyfrowej i Bluetooth. Poza wcześniej wspomnianym unowocześnionym, 16 igłowym kartridżem Dermapen 4 posiada:

  • Nowy protokół leczenia blizn- pozwala na skuteczne leczenie blizn oraz korektę blizn głębokich i atroficznych, w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych. Penetracja igły może zostać zwiększona aż do 3 mm (stemplowanie).
  • Nowa generacja technologii AOVN™4 – pozwala ona na idealne dopasowanie parametrów zabiegowych do skóry dla uzyskania jak największej precyzji. Zabieg odbywa się bez uczucia ściągania i szarpania skóry. AOVN™4 to większa moc, prędkość, precyzja i jeszcze większe bezpieczeństwo.
  • Technologia cyfrowa i Bluetooth – pozwalają na jeszcze wygodniejszą pracę i kontrolę nad sprzętem. Sprzęt jest zawsze aktualny dzięki metodzie wgrywania najnowszych protokołów przez łączność Bluetooth.
  • Wkład z wbudowaną igłą RFID- pierwsza na świecie przełomowa technologia RFID gwarantuje, że pożądana głębokość nakłucia jest precyzyjna, niezawodna i wolna od oporów penetracji igły w głąb skóry. Urządzenie jest w stanie dopasować odpowiednią moc dla różnych rodzajów skóry.
  • Ergonomiczny kształt dla leczenia twarzy, ciała i skóry głowy- wygodne użytkowanie urządzenia przez lekarza skutkuje także większym komfortem dla pacjenta. Nacisk na skórę jest mniej odczuwalny.

Nowy Dermapen 4 to jeszcze większa skuteczność działania, która pozwala na komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Rezultat? Szybsze i lepsze efekty zabiegu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl