Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Mela Peel

Konsultacja z lekarzem specjalistą + zabieg (1 godzina) od 250 zł

Konsultacja z lekarzem specjalistą + zabieg (1 godzina) od 250 zł
Konsultacja z lekarzem specjalistą + zabieg (1 godzina) od 250 zł

Konsultacja z lekarzem specjalista Medycyny Estetycznej. Na pierwszej wizycie poza wywiadem i planem leczenia może już zostać wykonany pierwszy zabieg z planu leczenia. Konsultacja jest bezpłatna gdy wizyta zakończy się zabiegiem.

Cena:

250,00 zł

Wśród sposobów na przebarwienia warte uwagi są nie tylko zabiegi laserowe czy typowe terapie depigmentacyjne, ale również peelingi. Przy tak ogromnym wyborze ich dostosowanie do potrzeb cery nie stanowi żadnego problemu. Niezależnie od typu skóry przebarwienia można zwalczyć m.in. dzięki skutecznemu peelingowi Mela Peel.

Wskazania:

  • Nierówny koloryt skóry
  • Przebarwienia pozapalne
  • Plamy soczewicowate
  • Skóra pozbawiona blasku

Czym wyróżnia się peeling Mela Peel?

Nierówny koloryt skóry to problem trapiący nie tylko osoby walczące wcześniej z trądzikiem, ale często też efekt zmian zapalnych czy niewystarczająco skutecznej ochrony przeciwsłonecznej. Niezależnie od przyczyn, pomocny w takich przypadkach jest peeling stanowiący kombinację składników aktywnych, które oprócz skuteczności w redukowaniu przebarwień zapewniają też długotrwałe efekty. Przykładem takiego peelingu jest Mela Peel bazujący na kilku kwasach złuszczających i rozjaśniających skórę. W przeciwieństwie do zabiegów wykorzystujących zaledwie jeden kwas, ten nadaje się do różnych typów skóry oraz działa na wiele przyczyn przebarwień.

Przebieg zabiegu

Mela Peel jest zabiegiem składającym się z trzech etapów. Skóra zostaje najpierw oczyszczona z wykorzystaniem pianki z kwasem glikolowym. Na czystą skórę aplikowany jest preparat Active Peel z kwasem salicylowym, azelainowym, ferulowym i fitowym. Ilość warstw – dwie lub trzy – uzależniona jest od stanu skóry. Dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie Mela Peel z takimi składnikami aktywnymi, jak kwas mlekowy, salicylowy, kojowy, arbutyna i retinol. Peeling jest zmywany już przez pacjenta po upływie 6 godzin. Terapia kontynuowana jest przez kolejne 30 dni, kiedy należy stosować zalecony krem stabilizujący efekt terapii oraz preparat, który nie dopuści do pojawienia się nowych przebarwień.

Efekty zabiegu

Zabieg dzięki preparatom na bazie kwasów złuszczających wyrównuje koloryt skóry i redukuje przebarwienia oraz plamy. Po zastosowaniu kolejnych produktów, w wyniku złuszczenia martwych komórek naskórka, cera odzyskuje blask i zostaje rozjaśniona. Przy bardziej opornych przebarwieniach konieczne są dwa zabiegi z czterotygodniową przerwą między nimi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl